Korėjietiška Kosmetika: Dekoratyvumas Ir Žaismingumas Ne Tik Vaikams

 
 

Renkant kasdienių daiktų krepšelį sau, esu išsikėlusi taisyklę, kad produktai būtų ne tik kokybiški, bet ir džiugintų neįprastomis kūrybiškomis įžvalgomis arba dizainu. Kurį laiką mano akiratyje sukosi korėjietiška kosmetika ir pašonėje užsifiksavo asociacija “kažkas crazy ir neįprasto”.

Pakuotė yra idėjos ir patirties dalis. Tarp solidumo, rimtumo ir minimalizmo reikėtų vietos ir žaismingumui. Žaismingas produktas neįpareigoja jį naudoti santūriai, o priešingai, kuria žaidimų aikštelę eksperimentams. Tačiau vietinėse parduotuvėse įmantresnių dizainų produktuose rastume nebent vaikų skyriuje.

Taigi, Kur ĮSIGYTI?

Besidairant korėjietiškos kosmetikos mano dėmesį patraukė Mr. Woo House parduotuvė. Tvarkinga ir gaivi komunikacija, nemažas siūlomos kosmetikos pasirinkimas, patogūs filtrai pagal norimus brendus arba produktus, ir žinoma tai ko ieškojau - korėjietiškų produktų dekoratyvumas. Susisiekus ir paklausinėjus apie produktus darbuotojai atsiliepė operatyviai, maloniai bendravo ir užsakius pristatė taip pat labai greitai.

Paklausi:KOkius produktus pasirinkau išbandyti?

Mano dėmesį patraukė ružas papuoštas Gudetama veikėju (jei neteko girdėti, Gudetama yra tingus kiaušinio trynys, Japonijoje populiarumu nenusileidžiantis Hello Kitty personažui). Taip pat lūpų balzamas paslėptas pabarstukais papuoštame keksiuke ir neįprasta marga maitinanti nagų kaukė, kurią dėvint, netampi kuriam laikui neįgalus ir prireikus lyg niekur nieko gali toliau naudotis telefonu.

prettyugly.eu

Ružas

Žaismingas ružo įpakavimas nustebino su kiekvienu sluoksniu. “Aww, koks veiduuukas. Aww, kokia netikėta kempinėėėėlė. Aww, komiksas ant dangteeeelio”. Tiek mano, tiek dar keletos žmonių, kuriems daviau apžiūrėti ružą balsas pakilo taip, kad rodos rankose laikė mažą kačiuką. Ir galiausiai, po viso šito mielumo neblogai pigmentuotas produktas.

creative makeup prettyugly.eu

Nagų kaukė

Nagų kaukė, pavadinimu Finger Glove (piršto pištinė) sulaukė daug juoko. Nors atrodžiau kaip varlė su smartfonu, dėvėdama kaukę ant pirštų galiukų sėkmingai galėjau naudotis telefonu. Kaukė labai skaniai kvepėjo alijošiumi ir poveikis iš tiesų jautėsi, giliai sudrėkino, o malonus švelnumas jautėsi dar gerą parą (manau būtų trukę ilgiau, bet pagrindinė šios apžvalgos veikėja nusprendė, kad eksperimento viduryje reikėtų iššveisti namus). Nauja ir netikėta patirtis, toks ir buvo tikslas, likau maloniai nustebinta.

IMG_8370_Facetune_28-01-2019-20-16-12.jpeg

Lūpų balzamas

Na ir keksiukas - lūpų balzamas. Vidutinio riebumo, su lengvu rausvu tintu, skaniai kvepia vyšniomis ir kas kart atidarius kosmetinę nudžiugina ryškių spalvų palete. Ko daugiau reikia, kad kasdieną išlaikyti funky nuotaiką,

Ar tai Cruelty-free kosmetika?

Klausimas, kurį bandau išsiaiškinti su nauja kosmetika - ar graži ne tik pakuotė ir be visų reikalingų atributų ar produktas yra cruelty-free?

Pasidomėjus giliau apie Korėjietišką kosmetiką, radau dvi žalias šviesas, kurios paskatino nesibaiminti produktų. A - Europos sąjungoje pardavinėjamos kosmetikos jau nuo 2013 m. negalima testuoti ant gyvūnų, o B - nuo 2018m. to negalima daryti ir Korėjoje.

Besigilinant sužinojau, kad yra pilkąja zona vadinamų įmonių, kurios atitinka Europos ir Korėjos keliamus reikalavimus, ir mums pateikia cruelty-free produktus. Tačiau norėdamos pardavinėti Kinijoje, įsteigia atskirus padalinius ir pagal kol kas galiojančius įstatymus privalo testuoti ant gyvūnų. Tad techniškai nors mes ir įsigyjame visus standartus atitinkančius produktus gamintus Korėjoje, pati įmonė negali vadintis cruelty-free.

Tad moralinę dilemą kuriame cruelty-free spektro gale esančių įmonių produktus nori palaikyti paliksiu spręsti tau. Mr. Woo House yra nemažai pasirinkimo, pvz. Klairs, yra ne tik cruelty-free bet ir dalis formulių yra visiškai vegan (t.y. nenaudoja jokių gyvulinės kilmės produktų).

Mintys Pabaigai

Kokybe nenusivyliau, dekoratyvus dizainas priverčia nusišypsoti kas kart pamačius produktą ir neleidžia į save žiūrėti per daug rimtai.

Absoliučiai naujas produktų kontekstas, leidžia atsitraukti ir į kosmetiką pažiūrėti kitomis, kūrybiškomis ir žaismingomis akimis. Nekalbama apie jokias idealias lūpas, blizgumą ar matiškumą, nesufleruojama kuo neva patapsi panaudojus vieną ar kitą produktą. Vienas labiausiai įsiminusių produktų, kurį dar tikrai išbandysiu, tai veido kaukės, sakančios, kad tavo nosis bus kaip paršelio.

Mr. Woo House paslaugos taip pat buvo operatyvios ir draugiškos. Pažiūrinėti kainas ir kokių dekoratyvių kosmetikos priemonių egzistuoja užsuk į Mr. Woo House puslapį.

P. S. Kosmetikos priemones, kurias išbandžiau Mr. Woo mielai sutiko padovanoti ir konkurso laimėtojui, tad iki 2019-01-30 sudalyvauk > https://www.instagram.com/p/BtMLHcFFk7h/

 
prettyugly.eu

JUSTĖ
TURI KLAUSIMŲ? SUSIRAŠOM ČIA