Kūrybinės Inspiracijos Su @mymakeupisshit: Kai Judėjimas Tarp Makiažo Stilių Patampa Tavo Stiliumi

 

Man pradėjus kurti daugiau makeup įvaizdžių, pradėjo reikštis natūralus noras sukurti naują stilių. Kuo labiau stengiausi pasirinkti vieną balsą, tuo liūdniau darėsi paliekant visus kitus, kaip neįtilpusius į mano rėmą. Mintyse bevykstant debatams, kaip čia išvedus kūrybinį vidurkį, atradau Gabrielės Instagram paskyrą. Su kiekvienu postu ji keičiasi ir transformuojasi vis į naują ryškų ir netikėtą stilių. Supratau, kad turiu ko iš Gabrielės išmokti.

Kaip apibūdintum savo makeup stilių?

Manau, kad mano stilių geriausiai apibūdina tai, kad vis dar neturiu savo stiliaus. Mano makiažai pakankamai keisti ir išsišokantys bei labai skirtingi, nes stengiuosi nepasilikti savo komforto zonoje ir skolintis inspiraciją iš labai įvairių meikaperių.

Savo profilyje prisistatai kaip savamokslė,
trumpai papasakok apie savo kelionę iki dabar

Savo makiažo kelionę pradėjau prieš maždaug penkerius metus, kai mane labai netikėtai įtraukė Youtube. Tuo metu mano artimoje aplinkoje pradėjo atsirasti daug makiažo entuziasčių. Pradėjau žiūrėti labai daug basic meikapo tutorialų, haulų, nusipirkau pirmą “normalią” Naked Basics paletę ir pradėjau dažyti drauges.

Per laiką įgūdžiai gerėjo, didėjo kosmetikos kiekis, pradėjau dažniau daryti šventinius makiažus pažįstamiems, šiek tiek dirbau grožio salonuose kaip “laisvai samdoma meikaperė”. Pirmus du-tris metus gyvenau su ruda ir auksine, o tada persikėliau į Instagram‘ą, kur radau savo pirmąją keistesnių makiažų ikvepėją dominiqueldr, sukūriau mymakeupisshit ir nuo tada mano makiažo evoliuciją galima stebėti Instagram post‘uose.

Kokių reakcijų susilaukei, kai pradėjai dalintis savo kurtais įvaizdžiais internete?

Kai susikūriau mymakeupisshit, reakcijos buvo vien geros – manau, jog tada jau buvau pakankamai pažengusi, todėl sulaukiau tikrai neįtikėtinai didelio palaikymo iš visos mane supančios aplinkos. Pastaruoju metu sekasi vis labiau, dalinuosi savo interviu į visas puses, greitu metu turėtu sekti vienas didžiausių DAZED beauty.

Ar jauti palaikymą iš makeup kompanijų?

Iš pradžių siekiau tapti Instagram žvaigžde, bet pakankamai greit pasidaviau, nes neturiu noro makiažą iš hobio paversti į pastovų darbą. Vis dėlto NYX cosmetics Lietuvoje yra pakvietę į kelis renginius, o pati labiau stengiuosi lįsti į žurnalus ir fotosesijas. Dažiau YAGA plakato modelį, darau workshopus įvairiuose festivaliuose, dariau makiažus VIRUS runway.

Kaip renkiesi kosmetikos produktus?

Jei atvirai – pirmiausia visada ieškau, kad būtu pigu, esu visiška cheapskate. Deja nelabai rūpinuosi dekoratyvinės kosmetikos sudėtimi, taip pat nelabai kreipiu dėmesį į galiojimo laiką (to daryti tikrai nepatarčiau). Tačiau stengiuosi pirkti kuo natūralesnius ir kokybiškesnius skincare produktus.

3 patarimai pradedančiam creative makeup pasaulyje

Veido priežiūra ir veido tipo atradimas is the key. Brangi kosmetika nebūtinai yra gera, o pigi ne visada prasta. Nereikia bijoti eksperimentuoti.

3 instagram mua profiliai, kuriuos pamatyti yra must

 

JUSTĖ
TURI KLAUSIMŲ? SUSIRAŠOM ČIA

 
 
pretty uglyComment