Menstruacinių Taurelių Revoliucija: Ar Sunku Keisti Įpročius?

 

Įsibėgėjant menstruacinių taurelių revoliucijai mes taip pat pasiryžom persikvalifikuoti iš vienkartinių priemonių į tvaresnes, leidžiančias labiau atsikvėpti mamai Žemei ♡. Ką jau kalbėti apie rutinos palengvinimą. Jokių papildomų išlaidų kokius 10 metų į priekį, su taurele vaikštai visą dieną ir miegi visą naktį jos nė nepajudinęs. Pasaka!

Dalį merginų, šis pokytis kiek gąsdina, senus įpročius keisti visgi nėra toks jau paprastas procesas. Tad dalinamės patirtimis kaip mums sekėsi žengti į šviesesnį rytojų ir tikimės bus drąsiau ir jums.

amulette1

Kokios buvo Pirmos mintys?

Augustė:
Kai tik nusprendžiau, kad noriu ir AŠ pagaliau išmėginti šitą stebuklingą, gyvenimą keičiantį išradimą, labai nekantravau ir svarsčiau KUR AŠ BUVAU ANKSČIAU. Visų vienkartinių priemonių (paketų ir tamponų) pirkinėjimas, bei jų sukeliami nemalonūs jausmai, buvo įgrisę. Kai jau turėjau taurelę savo rankose pradėjau suprasti, kad štai štai štai pagaliau mano dienos palengvės ir pasikeis tik į gerą, nekantriai laukiau mėnesinių pradžios. Nors likus vos kelioms dienoms pradėjau šiek tiek nerimaut, kaip čia reiks viską taisiklyngai atlikti. Bet kelio jau atgal nebebuvo.

Justė:
Amulette nebuvo mano pirmoji taurelė. Taurelės, kaip produktas, mano dėmesį atkreipė pirmiausia dėl naudojimo laiko. Įsidedi ryte, 12-kai valandų pamiršti, kad sergi, išsiimi vakare. Miegoti visą naktį nesikeliant į tualetą ir jokių pratekėjimų irgi skambėjo kaip pliusas. Nemalonaus bėgimo jausmo irgi nebūna. Kraujo kvapo taip pat. Nors imk ir pasirašyk iš karto.

amulette2

Kaip sekėsi naudoti?

Augustė:
Dieną prieš atsisėdau ir dar kartą gerai persiskaičiau visą instrukciją. Svarbiausias naudojimosi akcentas - nepanikuoti, tad taip ir nusprendžiu padaryti. Pirmą kartą taurelę įsidėjau prieš einant į renginį. Buvo pirma mėnesinių diena, mano flow tada būna gan galingas, tačiau apskaičiavau, kad 4 valandų iki kol grįšiu namo man turėtų pakakti. Nes dar tikrai nebuvau pasiryžus įvykdyti taurelės ištuštinimo operacijos viešam tualete.

Renginiui pasibaigus su Juste išėjom į lauką, ir beeinant pradėjau jausti, kad jau kažkaip ten gal ir vyksta kažkas su ta taurele. Paklausiau Justės, o kada reiškia kai taurelė pilna? Ji atsakė, kad turėčiau pajausti oro burbuliuką. OK! Tai ką jaučiau nebuvo panašu į burbuliukus, tačiau dar po kelių minučių mūsų pokalbio pajaučių ir jį. Šiaip visai smagus signalas sužinot, kad jau laikas užsukt į tualetą. Išsiskirstėm ir aš išlėkiau namo, truputėlį nervinausi ir nerimavau, kad nepalikčiau kraujo balos ant mašinos sėdynės.

Grįžus namo nulėkiau į vonią. Taip, pirmą kartą nenorėjau rizikuoti išsitraukti taurelės ir netyčia jos turinio neištėkšti ant grindų. Tad įlipus į vonia operaciją atlikau sėkmingai ir labai sklandžiai.

Justė:
Pats įsidėjimas atrodė labiausiai freaky-deaky dalis. Kurį laiką sakyčiau net atgrasė nuo pačio produkto. Bet visi taurelės privalumai vistiek atrodė didesnis laimėjimas nei laikinas “keistumo” jausmas kol priprasiu. Tad perskaičiau ir peržiūrėjau turbūt visas įmanomas patirtis prieš pradėdama bet ką daryti pati. Visos jos tik patvirtino mano spėjimą, kad išlošiu daugiau nei bus awkward ar nepatogu.

prettyugly-amulette-7.jpg

Ar susidūrei su sunkumais?

Augustė:
Su sunkumais susidūriau pirmomis ciklo dienomis. Nelabai supratau, kas kiek laiko išsiimti taurelę, nes apie 6-8 valandų buvimą su taurele galėjau tik pasvajot. Vis susidurdavau su pratekėjimu ir tai labai vargino. Tačiau nenuleidau rankų ir vėl puoliau naršyt internete kokios gali būt problemos. O manoji pasirodo buvo labai paprasta. Taurelės įdėjimui aš naudojau C arba U formos sulenkimą. Taip lenkiant ją yra didesnė tikimybė, kad vienas jos kraštas bus susiplojęs ir neišsitiesins be papildomo rankinio pataisymo jau taurelei esant viduj. Taaad, pakeičiau sulenkimą į punch down formą ir visos bėdos iškart išsisprendė!

Justė:
Kalbant apie menstruacines taureles apskritai, yra pripratimo ir savo kūno supratimo reikalas. PRIPRATIMO labai pabrėžiu. Pojūtis yra visiškai kitoks nei paketų ar tamponų, daugiau pavadinkim “turinio” nei bet kokio kito mėnesinių produkto eina į trasą. Tačiau sulaksčius ne ką daugiau nei tamponas.

O antroji mintis buvo ką gi aš darysiu su savo nagais-ginklais. Kadangi jau ne pirmas taurelės bandymas ir su šiuo klausimu susidūriau ir pirmąjį kart, jau teko googlinti ką daryti su nagais.

Atsakymas - viskas įmanoma. Jei turi dirbtinius, jie nėra tokie jau aštrūs, nukreipi juos į taurelę ir viskas bus ok. Na mano ne dirbtiniai, all naturale ir labai ilgi, tikimybė, kad bus skausminga technically turėjo būti daug didesnė.

Kiek beskaičiau patarimų, visi vienbalsiai siūlė pradėt nuo trumpesnių ir su laiku nagams augant tiesiog priprasi. Mano laimei prieš pat šią apžvalgą sugebėjau nusilaužyti didžiąją dalį savo nagų, tad pradėjau kaip ir rekomendacijos patarė nuo trumpų nagų. Su problemomis nesusidūriau.

Dydžio pasirinkimas man atrodė tamsus miškas, mišku ir liko, tad dydį šoviau iš akies - S. Pataikiau!

Pim pirim, prasukam keletą minučių į priekį ir štai tu kaip kokioj laboratorijoj verdi taurelę puode.

amulette4

naudotum dar?

Augustė:

Taip! Pirmos dienos man buvo sunkios, suprasti ką dariau ne taip buvo šiek tiek varginanti patirtis, tačiau viskas pasiteisino su kaupu. Likusios 4 dienos praėjo be jokio vargo ir išvis atrodė, kad mano ciklas iš 6 dienų sutrumpėjo į 2, ant kiek effortless buvo likęs ciklo laikas.

Justė:

Didžiausias susirūpinimas buvo ar galėsiu suderinti su nagais. Jį išsprendus rūpesčių kaip ir tikėjaus nebeliko, tad kodėl gi neišsilaisvinus nuo mėnesinių kas menesį?

amulette5

patarimai

Augustė:

  • Jeigu kažkas nesiseka nepasiduot ir gerai pasigūglint konkrečią problemą, su kuria susiduriat.

  • Pirmą kartą išbandant rekomenduočiau būt su trumpais nagais ;)

  • Jeigu sunku įsidėt taurelę - naudokit lubrikantą! Aš naudojau vandens pagrindo.

Justė:

Tikrai rekomenduoju ir tau, jei vis dar kyla klausimai - Briani kanale rasi visko nuo pasirinkimo, taurelių lankstymo iki įsidėjimo ir šiaip ji yra menstruacijų genijus. Tik pas ją užmačiau rekomendacijų (just in case) pagalvoti apie vandens pagrindo mini lubrikantą. Ir taip pat rekomenduoju super duper atvirą Kelli patirtį .Didelis ačiū Amulette už galimybę ištestuoti produktus.


 
auguste-prettyugly

Augustė

Turi klausimų?

Susirašom čia