Paroda, Kurios Neįmanoma Pamiršti: Welcome To Pretty Ugly World

 
 

Kur buvus kur nebuvus pralėkė paroda Welcome to Pretty Ugly World, kur mūsų mados guru Justina,  pristatė savo magistrinį darbą, o stereotipas patapo pagrindine trijų dienų tema.

 
 

Pretty Ugly jau antrus metus kartojam stereotipai blooogis, gyvenimas be streotipų geriau.

Tiems, kas su mumis tik nuo šio įrašo (p.s. bonjour madame et monsieur!!), arba dar tik bandai suprasti kas per stereotipai ir išvis kas per vakarėlis čia vyksta - trumpas intro tau:

Kai nusprendi, kad kažkas tau netinka, kojos per trumpos, ausys per didelės, raudonos lūpos tik merginom su lygia oda. Ir apskritai tik merginom. Nusprendei tu, ar nusprendė kiti?

 
 

Pats laikas išlaisvinti ir mintis, imti save į rankas ir nebeturėti pasiteisinimų, kad gyvename ne savo gyvenimą, nes “nenusišypsojo” gamta ar kiti ir nieko čia nebepadarysi. Tai laikas neteisinant savęs aplinkybėmis sau pasakyti “renkuosi save”, savo mintis, idėjas ir eksperimentus sudėti į savo aprangą!

Galim dėtis sijoną nes taip reikia, o galim, nes taip norim. Čia to ir susirinkom - ieškoti savęs, savo idėjų, savo argumentų ir tai įrodyti pavyzdžiais.

Trumpai apie tai kas vyko

 
 

Nuostabu turėti pusseserių, dar nuostabiau kai taip nagus moka pamarginti. Didžiausi puošimosi fanai užsirašė ir pilnam manikiūrui.

 
prettyugly.eu
 

Bendramintės šokėjėlės B&B characters (dar mielai draugų vadinamos bėškėmis) trims dienoms apsigyveno Pretty Ugly pasaulyje - pasitiko visus atvykusius, šoko, mokė pasidaryti tinkamą makiažą naudojant “pearlz” techniką ir šukuosenų įmantrybes naudojant bigudukus.

 
 

Rimčiausioji dalis gynimai, komisijos dėmesį pagavusios bėškės apmovė pėdkelnes nariams, apsiautė paltu ir į rankas įdavė rožę. O ko ne gynimai?

 
 

Jei kada bandei su senai nematyta drauge apkalbėti viską ką praleidot, puikiai žinai, kad penkiolika minučių papasakoti ką veikei du metus praskrenda kaip akimirka.

Justina pasitelkė vidinį Eminemą ir greitakalbe pristatė kas tas stereotipas ir kodėl apskritai apie jį reikia kalbėti, kodėl drabužių kolekcija transformavosi į eksperimentus, o pristatymas į trijų dienų parodą.

 
 

A post shared by Justina (@semcenkaite) on

 

Iiiirrr štai renginio kaltininkė, garbingai iškėlusi diplomą, prižada ir toliau provokuotisavo idėjiomis!