Savaitė Su Kedais, Santykių Statusas: Komplikuota

 
 

Šio mados eksperimento idėja kilo, kai per miestą teko eiti pėsčiomis, pylė lietus, o mano kiaurai šlapias kojas trynė mazoliai. Nereikia nė sakyti, patogiai nesijaučiau ir nutariau šią problemą spręsti kuo greičiau.

Prisiminiau visas tas merginas iš Pinteresto, , kurių fantastiški aprangų junginiai buvo puikiai suderinti su sportbačiais. Pagalvojau sau, hmm, galbūt ir aš galėčiau būti TA mergina?

 
prettyugly.eu
prettyugly.eu
prettyugly.eu
 

Nors su mada koja kojon einu nuo neatmenamų laikų, tačiau niekada nesupratau sportbačių derinimo meno. Vieninteliai sportbačiai kuriuos turiu - Nike, pirkti prieš tris metus ir dėvėti tik pasivaikščiojimams miške arba kelionėms į parduotuvę netoli namų. Nu nesupratau, kaip juos derinti, nors tu ką.

Ilgai nelaukus internete pradėjau ieškoti naujos sportbačių poros, kuri galėtų išspręsti mano stiliaus dilemą. Bet tada pagalvojau ar tikrai  galiu save vadinti tvarios mados puoselėtoja, jei vienintelis sprendimas - pirkti?

Nusprendžiau suimti save į rankas ir priimti šį iššūkį. Pasižadėjau sau naujų batų nepirkti, o visą savaitę nešioti vien tik savo senukus Nike. Pamiršti visus pasiteisinimus “šiandien ne sportbačių nuotaika” arba “čia gal nelabai kedai tinka..” ir derinti sportbačius prie savo aprangos 5 dienas iš eilės. Ir štai kas gavosi:

 
prettyugly.eu
 

DIENA 1

Eksperimento pradžiai - lengva, padidinto silueto rožinė suknelė.

 
prettyugly.eu
 

2 DIENA

Antrą dieną eksperimento entuziazmas pradėjo slūgti ir derinti nebeatrodė taip lengva, todėl, nuėjau tiesiausiu keliu prie sportbačių dėvėdama senus gerus treningus ir bomberį.

 
prettyugly.eu
 

3 DIENA

Laikas trupučiui romantikos!! Blizgančios kojinės ir didelis ačiū VETEMENTS išmokiusiems mane ir pasaulį derinti sportbačius prie gėlėtų suknelių.

 
prettyugly.eu
 

4 DIENA

Tą dieną važiavau prie jūros, todėl tamprės ir mažas minkštas megztukas tiesiog prašyte prašėsi dėvimi.

 
prettyugly.eu
 

5 DIENA

Penktoji diena buvo ta diena, kai nusikirpau plaukus ir viską priderinau  prie lietpalčio à la French.

REZIUME

  • Didžiuojuos savim, jog išsisukau iš situacijos neišleidusi nei cento ir iš naujo atradus kažkada daug laimės suteikusį pirkinį - savo Nike batelius.
     

  • Prisiversti išlysti iš savo komforto zonos ir kasdien (net ir labai nenorint) rinktis sportbačius buvo LABAI įdomi patirtis.
     

  • Iki pinterest’o karalienių su sportbačiais man dar toli, bet streso ką autis sekančią lietingą/užimtą dieną ateityje bus gerokai mažiau.
     

  • Džiaugiuosi vėl grįžusi prie savo senųjų gerųjų blizgančių ir kaukšinčių smailianosių, tačiau esu įsitikinus, jog , nenustosiu tobulinti savo sportbačių derinimo meno. Pamatysit.