Social Media Radaras: Unė Felicia ir Kūrybiškas Makiažas

 

Susipažink su kūrybiškų makiažų atstove - Une. Spalvos formos ir išskirtiniai įvaizdžiai Instagram, patraukė mano akį, tad pasmalsavau, kas yra Unė ir paprašiau palikti įrašą apie save mano keliaujančiame kūrybininkų žurnale.

Kaip apibūdintum savo stilių?

Nemanau, kad kažkaip galėčiau apibūdinti savo makiažo stilių, galbūt jo apskritai nėra, nekuriu jo labai aiškaus, man patinka jį nuolat keisti ir kurti iš naujo. Mano looks‘ai yra labai įvairūs, labai spalvoti, labai ryškūs arba minimalistiniai, tik vienos spalvos. Tokie, kokia tuo metu mano nuotaika.

Kur sėmeisi žinių kaip kurti looksus?

Niekur nesimokiau, viską išmokau pati. Pradėjau dažytis 14-kos ar 15-kos, kai nusipirkau ryškiai mėlyną pieštuką akims, tik aš su juo nusprendžiau ryškiai mėlynai nusidažyti antakius. Vėliau nusipirkau mėlyną tušą ir oranžinį akių šešėlį, dažiausi tiesiog pirštu. Kaip aš perėjau nuo mėlynų antakių iki viso kito, pati nelabai suprantu, tiesiog savaime.

Kas tave įkvepia?

Įkvėpimo semiuosi iš kitų žmonių, iš gatvėje sutiktų, iš draugų, iš Instagramo, iš pensininkų, iš labai atsitiktinių dalykų. Dažniausiai idėjos ką nors kurti tiesiog pačios ateina, kai pvz. guli vonioj arba verdi makaronus arba kai eini kur nors mieste.

Kokias savybes stengiesi išryškinti makiažo įvaizdžiais?

Darydama makiažą naudoju tai, kas kitiems gali pasirodyti šlykštoka, pvz. labai labai daug blizgučių arba nusipiešiu mėlynus ūsus, taip pat gali būti suaugę antakiai arba skirtingi antakiai, visai kaip močiučių. Kartais apsirengiu rožiniais drabužiais ir pasidažiau tik rožine spalva ir būna tikrai šlykščiai per daug rožinės ir blizgučių ir to plastmasinio dirbtinumo. Kurdama stengiuosi dalykus, kurie daugeliui kelia šleikštulį paversti gražiais ir įdomiais.

Kokią kosmetiką naudoji?

Naudoju labai įvairią kosmetiką, daugiausia NYX produktus, nes tikrai labai geras kainos ir kokybės santykis, daug spalvų, o taip pat yra cruelty-free.

Kokius patarimus būtum norėjusi išgirsti kai pradėjai domėtis makiažu?

Kas nors galėjo padėjo pasakyti, kad makiažo pagrindą reikia fiksuoti pudra, o akių šešėlius „išblendinti“ ne pirštu.

Mėgstamiausi „špakliaus“ Instagramai yra:

 
vasketeria creative glitter makeup

JUSTĖ
TURI KLAUSIMŲ?
SUSIRAŠOM ČIA