Tavo Mėgstamiausia Dama Mieste: Projektas #SupermarketLadies

 
 

Nesvarbu eini į bažnyčią ar į parduotuvę - turi pasipuošti ir išsitraukti geriausią garderobą.

Damos ir džentelmenai, pristatome #SupermarketLadies - inspiracinį senjorų lookbook’ą.

TRUMPAI

Vieną kartą mūsų meno ir kūrybos galva Augustė persikraustė gyventi į ex-modernų didmiesčio rajoną, kur kažkada gyveno jaunos šeimos, o dabar laikui praėjus visi kadaise jauni žmonės paseno, susitupėjo, neliko ir tiek daug lankytinų vietų apylinkėse.

Tipinė senjoro išėjimo iš namų rutina susideda iš sekmadieninio ėjimo į bažnyčią, maisto parduotuvę arba vietinę polikliniką. Ir šios kelios progos yra vertos pastangų įdėjimo į savo išvaizdą.

Neįmanoma šių pastangų nepastebėti ir norisi tik žavėtis bendru unikaliu vietinių fashionistų stiliaus pojūčiu!

Netikėtos spalvų ir raštų kombinacijos, originalūs medžiagų pasirinkimai, stulbinančios detalės - viskas remiasi asmeniniu skoniu, paliekant mados trendus nuošaliau.

Staiga atrandame save išskirtiniame mados reginyje, vykstančiame kasdien, susidedančiame iš asmenybių, autentiško požiūrio ir įvairovės.

ATEINA SOVIETAI

Vietinių senjorų stilius susiformavęs jų vidurio amžiaus laikotarpiu, tada kai mados pojūtis ir supratimas pats iš savęs buvo visai kitoks nei kokį turime šiandien.

Okupacijos laikais, mažas medžiagų prieinamumas ir apskritai gatavų drabužių deficitas, rytų Europoje, privertė žmones vaduotis kūrybiškumu, rankdarbiais ir vaizduote.

Buvo pats lėtos mados pikas, o saviraiška klestėjo. Mūsų močiutės neturėjo Pinteresto board’ų įkvėpimo paieškoms. Jos brainstormindavo ir įsikvėpdavo iš aplinkinių žmonių, kelių prieinamų žurnalų.

Iki dabar vietiniai senjorai laikosi gan atokiai nuo interneto, žurnalų, greitosios mados parduotuvių ir net nenutuokia apie mados blogginimo egzistavimą.

I GOT IT FROM MY MAMA

Ilgai išliekančios, aukštos kokybės medžiagos ir pačių daryti rankdarbiai išlaikė senjorų rūbus iki šiol puikiai nešiojamais.

Jų požiūriu, pats drabužis, iš savęs, yra vertingas ir gerbiamas daiktas, o ne sezoninis ar kelių užsidėjimų aprėdas.

Tai parinktas ir pagamintas atsakingai, vertas taisymo ir rūpinimosi daiktas, pagarbos ir atsakingumo požiūriu labiau primenantis auksinį papuošalą.

Tuo metu, kai vintažo idėja buvo pristatyta pasauliui, mes irgi įsimylėjom visus privalumus ir vertybes. Drabužių taisymas, gerbimas ir rūpinimasis kur jie keliaus po to atrodo be galo patrauklios vertybės.

Secondhand parduotuvės patapo nesibaigiančiu džiaugsmingų atradimų ir mados lobių šaltiniu. O drabužių pritaikymas individualiai sau visai nebloga pramoga.

VINTAŽO ATEITIS

Mada, galimybės įsigyti daiktus ir įkvėpimo šaltiniai visiškai pasikeitė nuo jaunų šios istorijos herojų dienų. Norėdami išlaikyti idėjas, prisiminimus ir madą gyvą - viskas ką turėtume padaryti, tai truputėlį sustoti:

  • Sustoti ir pastebėti šį skirtingų personažų šou

  • Pasimokyti jų geriausių praktikų

  • Pradėti gerbti savo spintas

Sunku patikėti, kad mūsų anūkai prasieidami pro spintas pilnas Akropolinių drabužių (ar to kas bus iš jų likę), galės vertinti ir džiaugtis taip pat, kaip mes dabar mylime atradimus ar apskritai turime galimybę atrasti lėtosios mados lobius.

Šviežiausias supermarketo damų inspiracijas galite sekti #SupermarketLadies

Taip pat nekantraujame pamatyti kas įkvepia tave! Savo damų radinius siųsk mums arba žymėk #SupermarketLadies hashtagu.